| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Ooka AUDiO |
| Model | Ooka AUDiO i6 Wall Mount Speaker |
| Warranty | 2 year |
| Colour | white |
| Net Quantity | 1 piece |
| Manufacturer or packer name | OOKA |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Ooka AUDiO |
| Model | Ooka AUDiO i6 Wall Mount Speaker |
| Weight | 0.92kgs |
| Length | 15cm |
| Height | 13.5cm |
| Breadth | 13cm |
| Includes | 1 speaker, wall mounting |
| Warranty | 2 year |
| Colour Name | White |
| Colour | white |
| Special Feature | 20w power |
| Common name | Wall Mount Speaker |
| Net Quantity | 1 piece |
| Package Dimension | 15L x 13W x 13.5H cm |
| Manufacturer or packer name | OOKA |
| Manufacturer or packer address | Seventh Floor, Unit No 706, Motiaz Royal Business Park, Ambala Chandigarh Highway |
| Manufacturing Date | 07/2025 |
| contact details consumer care | OOKA, [email protected] |
| Warranty | 2 Year |