Experience the essence of modern sophistication with Versace Pour Homme Dylan Blue, a fresh and woody Eau de Toilette for men. This luxurious fragrance features a blend of grapefruit, fig, and woody notes, perfect for the confident man.
Read MoreExperience the essence of modern sophistication with Versace Pour Homme Dylan Blue, a fresh and woody Eau de Toilette for men. This luxurious fragrance features a blend of grapefruit, fig, and woody notes, perfect for the confident man.
Read More| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Versace |
| Net Quantity | 100 millilitre |
| Product Dimensions | 15L x 8W x 4H cm |
| Manufacturer or packer name | AVS TRADERS |
Experience the essence of modern sophistication with Versace Pour Homme Dylan Blue, a fresh and woody Eau de Toilette for men. This luxurious fragrance features a blend of grapefruit, fig, and woody notes, perfect for the confident man.
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Versace |
| Common name | Perfume |
| Net Quantity | 100 millilitre |
| Expiry Date | 36 Months |
| Weight | 300 g |
| Package Dimension | 15L x 8W x 4H cm |
| Product Dimensions | 15L x 8W x 4H cm |
| Manufacturer or packer name | AVS TRADERS |
| Manufacturer or packer address | C 233/3 Hari Nagar New Delhi -110064 |
| Manufacturing Date | 01/2024 |
| contact details consumer care | AVS Traders, [email protected] |