Experience the captivating scent of Lattafa Badee Al Oud Sublime Eau De Parfum. This 100ml fragrance is a unique blend of oud, lavender, saffron, and nutmeg, designed for both men and women.
Key Features
- Long-lasting fragrance
Read MoreExperience the captivating scent of Lattafa Badee Al Oud Sublime Eau De Parfum. This 100ml fragrance is a unique blend of oud, lavender, saffron, and nutmeg, designed for both men and women.
Key Features
- Long-lasting fragrance
Read More| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Lattafa |
| Net Quantity | 100 millilitre |
| Product Dimensions | 15L x 11W x 7H cm |
| Manufacturer or packer name | AVS TRADERS |
Experience the captivating scent of Lattafa Badee Al Oud Sublime Eau De Parfum. This 100ml fragrance is a unique blend of oud, lavender, saffron, and nutmeg, designed for both men and women.
Key Features
- Long-lasting fragrance
- Unique blend of oud, lavender, saffron, and nutmeg
- 100ml size
- Suitable for both men and women
- Luxury packaging
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Lattafa |
| Common name | Perfume |
| Net Quantity | 100 millilitre |
| Expiry Date | 36 Months |
| Weight | 350 g |
| Package Dimension | 16L x 12W x 8H cm |
| Product Dimensions | 15L x 11W x 7H cm |
| Manufacturer or packer name | AVS TRADERS |
| Manufacturer or packer address | C 233/3 Hari Nagar New Delhi -110064 |
| Manufacturing Date | 12/2024 |
| contact details consumer care | AVS Traders, [email protected] |