Lattafa Asad Zanzibar is a unisex Eau de Parfum that captures the essence of the exotic island of Zanzibar. Launched in 2024, this fragrance offers a harmonious blend of spicy, floral, and warm notes, making it sui...
Read MoreLattafa Asad Zanzibar is a unisex Eau de Parfum that captures the essence of the exotic island of Zanzibar. Launched in 2024, this fragrance offers a harmonious blend of spicy, floral, and warm notes, making it sui...
Read More| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Lattfa |
| Net Quantity | 100 millilitre |
| Product Dimensions | 11L x 7W x 5H cm |
| Manufacturer or packer name | AVS TRADERS |
Lattafa Asad Zanzibar is a unisex Eau de Parfum that captures the essence of the exotic island of Zanzibar. Launched in 2024, this fragrance offers a harmonious blend of spicy, floral, and warm notes, making it suitable for both men and women.
Fragrance Notes:
Product Details:
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Lattfa |
| Common name | Perfume |
| Net Quantity | 100 millilitre |
| Expiry Date | 36 Months |
| Weight | 350 g |
| Package Dimension | 12L x 8W x 6H cm |
| Product Dimensions | 11L x 7W x 5H cm |
| Manufacturer or packer name | AVS TRADERS |
| Manufacturer or packer address | C 233/3 Hari Nagar New Delhi -110064 |
| Manufacturing Date | 12-2024 |
| contact details consumer care | AVS Traders, [email protected] |