Turquoise Silk Thread Stone Work Bangles Set
Product Description:
Turquoise Silk Thread Stone Work Bangles Set
Product Description:
| Country of origin | India |
|---|---|
| Size | free size |
| Colour | blue bell |
| Brand | generic |
| Gender | female |
| Net Quantity | 1 pair |
| Product Dimensions | 3L x 2W x 1H cm |
| Manufacturer or packer name | Vaibhav Lakshmi Jewels |
Turquoise Silk Thread Stone Work Bangles Set
Product Description:
Key Features:
| Country of origin | India |
|---|---|
| Size | free size |
| Colour | blue bell |
| Plating | alpha |
| Base Metal | alpha |
| Brand | generic |
| Gender | female |
| Common name | Thread Bangles Set |
| Net Quantity | 1 pair |
| Weight | 50 g |
| Package Dimension | 3L x 2W x 1H cm |
| Product Dimensions | 3L x 2W x 1H cm |
| Manufacturer or packer name | Vaibhav Lakshmi Jewels |
| Manufacturer or packer address | D-1-2, Hirapur, Akkamahadevi Colony, Kalaburagi, Kalaburagi |
| Manufacturing Date | 01/2026 |
| contact details consumer care | Vaibhav Lakshmi Jewels, [email protected] |