Theme: Casual
Material: Ceramic
Quantity: 1
Colour: White & Yellow
Suitable For:
Read More| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | MH Ceramic |
| Net Quantity | 1 unit |
| Product Dimensions | 21.5L x 4W x 21.5H cm |
| Manufacturer or packer name | MH Ceramic |
Theme: Casual
Material: Ceramic
Quantity: 1
Colour: White & Yellow
Suitable For: Living Room, Dining table, Bookshelves, etc.
Dimension: 10.5H x 4W x 5.5L Centimeters
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | MH Ceramic |
| Common name | Pot |
| Net Quantity | 1 unit |
| Package Dimension | 15L x 9W x 10H cm |
| Product Dimensions | 21.5L x 4W x 21.5H cm |
| Manufacturer or packer name | MH Ceramic |
| Manufacturer or packer address | khurja |
| Manufacturing Date | 2023 |
| contact details consumer care | MH CERAMIC , [email protected] |