Material: Ceramic
Quantity: 1
Colour: Blue
Suitable For:
Read More| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | MH Ceramic |
| Net Quantity | 1 unit |
| Product Dimensions | 18L x 18W x 40H cm |
| Manufacturer or packer name | MH Ceramic |
Material: Ceramic
Quantity: 1
Colour: Blue
Suitable For: Indoor/Outdoor Planting
Dimension: 18L x 18W x 20H Centimeter
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | MH Ceramic |
| Common name | pot |
| Net Quantity | 1 unit |
| Package Dimension | 23L x 23W x 25H cm |
| Product Dimensions | 18L x 18W x 40H cm |
| Manufacturer or packer name | MH Ceramic |
| Manufacturer or packer address | khurja |
| Manufacturing Date | 2023 |
| contact details consumer care | MH CERAMIC , [email protected] |