Brand: Next Decor
Net Quantity: 1 Pcs
Weight: 30 gms
Size: 2.54L x 2.54W x 3.81H cms
Brand: Next Decor
Net Quantity: 1 Pcs
Weight: 30 gms
Size: 2.54L x 2.54W x 3.81H cms
| Country of origin | India |
|---|---|
| Net Quantity | 1 unit |
| Product Dimensions | 2.54L x 2.54W x 3.81H cm |
| Manufacturer or packer name | Next Decor |
Brand: Next Decor
Net Quantity: 1 Pcs
Weight: 30 gms
Size: 2.54L x 2.54W x 3.81H cms
| Country of origin | India |
|---|---|
| Common name | Napkin Ring |
| Net Quantity | 1 unit |
| Weight | 30 g |
| Package Dimension | 4L x 4W x 5H cm |
| Product Dimensions | 2.54L x 2.54W x 3.81H cm |
| Manufacturer or packer name | Next Decor |
| Manufacturer or packer address | Moradabad |
| Manufacturing Date | 12/23 |
| contact details consumer care | Next Decor, [email protected] |