Brand: Next Decor
Net Quantity: 1 Pcs
Weight: 120 gms
Size: 10L x 10W x 2.5H cms
Brand: Next Decor
Net Quantity: 1 Pcs
Weight: 120 gms
Size: 10L x 10W x 2.5H cms
| Country of origin | India |
|---|---|
| Net Quantity | 1 unit |
| Product Dimensions | 10L x 10W x 2.5H cm |
| Manufacturer or packer name | Next Decor |
Brand: Next Decor
Net Quantity: 1 Pcs
Weight: 120 gms
Size: 10L x 10W x 2.5H cms
| Country of origin | India |
|---|---|
| Common name | katori |
| Net Quantity | 1 unit |
| Package Dimension | 12L x 12W x 3.5H cm |
| Product Dimensions | 10L x 10W x 2.5H cm |
| Manufacturer or packer name | Next Decor |
| Manufacturer or packer address | Moradabad |
| Manufacturing Date | 01/24 |
| contact details consumer care | Next Decor, [email protected] |