- 30L Capacity: The Backpack has a padded laptop compartment that can fit 15.6 inch laptop. It can also accommodate essentials such as a Lunch box, Charger, Tablet, Books, Power Bank, Walle...
| Country of origin | India |
|---|---|
| Net Quantity | 1 unit |
| Product Dimensions | 15L x 31W x 45H cm |
| Manufacturer or packer name | Rashmi traders |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Common name | Backpack |
| Net Quantity | 1 unit |
| Weight | 500 g |
| Package Dimension | 15L x 31W x 45H cm |
| Product Dimensions | 15L x 31W x 45H cm |
| Manufacturer or packer name | Rashmi traders |
| Manufacturer or packer address | plot no- 597, rath rad ,old town, bbsr |
| Manufacturing Date | 12/2023 |
| contact details consumer care | Rashmi Traders, [email protected] |