Wood Handmade Nesting Stool Side Table With Brass Mesh Beautifully Decorated. It Also Has Colors Which It Does By Giving It.
Crafted of metal with black powder-coated finish and mango wood with distressed gray finish
Due to natural ma...
Wood Handmade Nesting Stool Side Table With Brass Mesh Beautifully Decorated. It Also Has Colors Which It Does By Giving It.
Crafted of metal with black powder-coated finish and mango wood with distressed gray finish
Due to natural ma...
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | BAANMATA INTERNATIONAL |
| Net Quantity | 10 unit |
| Product Dimensions | 44L x 30W x 44H cm |
| Manufacturer or packer name | BAANMATA INTERNATIONAL |
Wood Handmade Nesting Stool Side Table With Brass Mesh Beautifully Decorated. It Also Has Colors Which It Does By Giving It.
Crafted of metal with black powder-coated finish and mango wood with distressed gray finish
Due to natural materials, slight variations may occur
Setof3
Dimensions: Large: Length 17.75 Inch x Width 12 Inch x Height 17.75 Inch
Medium: Length 13.75 Inch x Width 10 Inch x Height 15 Inch
Small: Length 8.5 Inch x Width 8.75 Inch x Height 12 Inch
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | BAANMATA INTERNATIONAL |
| Common name | Furniture |
| Net Quantity | 10 unit |
| Model number | VM507 |
| Weight | 4500 g |
| Package Dimension | 48L x 35W x 48H cm |
| Product Dimensions | 44L x 30W x 44H cm |
| Manufacturer or packer name | BAANMATA INTERNATIONAL |
| Manufacturer or packer address | 147 NEW KHATU SHAYAM MANDIR PAL VILLAGE JODHPUR 342507 |
| Manufacturing Date | Oct-23 |
| contact details consumer care | BAANMATA INTERNATIONAL, [email protected] |