Woodcut multicolor wallclock perfect home d cor, office and gifting ecofriendly
Woodcut multicolor wallclock perfect home d cor, office and gifting ecofriendly
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Aapni Kala |
| Net Quantity | 20 count |
| Product Dimensions | 40L x 3W x 2H cm |
| Manufacturer or packer name | aapnikala |
| Country of origin | India |
|---|---|
| color | Multicolour |
| Material | clay |
| Brand | Aapni Kala |
| Common name | Home Décor |
| Net Quantity | 20 count |
| Weight | 50 g |
| Product Dimensions | 40L x 3W x 2H cm |
| Manufacturer or packer name | aapnikala |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | Oct-23 |
| contact details consumer care | AapniKala, [email protected] |