The Authentic Group introduces the Rose Urli, a stunning statement piece for your home decor. This handcrafted, metal urn is intricately designed, adding elegance and charm to any room.
Size: 27.5L x 27.5W x 7H Cms
Read MoreThe Authentic Group introduces the Rose Urli, a stunning statement piece for your home decor. This handcrafted, metal urn is intricately designed, adding elegance and charm to any room.
Size: 27.5L x 27.5W x 7H Cms
Read More| Country of origin | India |
|---|---|
| Net Quantity | 1 unit |
| Product Dimensions | 27.5L x 27.5W x 7H cm |
| Manufacturer or packer name | The Authentic Group |
The Authentic Group introduces the Rose Urli, a stunning statement piece for your home decor. This handcrafted, metal urn is intricately designed, adding elegance and charm to any room.
Size: 27.5L x 27.5W x 7H Cms
| Country of origin | India |
|---|---|
| Common name | Bowl |
| Net Quantity | 1 unit |
| Weight | 380 g |
| Package Dimension | 30L x 30W x 11H cm |
| Product Dimensions | 27.5L x 27.5W x 7H cm |
| Manufacturer or packer name | The Authentic Group |
| Manufacturer or packer address | moradabad |
| Manufacturing Date | 02/24 |
| contact details consumer care | The Authentic Group, [email protected] |