Colour: Yellow tambourine
Material: Alloy Steel
Items included: Tuning key
Product Dimensions: 28 x 20 x 6 cm
Shape: Circular
Fiber: ...
Read MoreColour: Yellow tambourine
Material: Alloy Steel
Items included: Tuning key
Product Dimensions: 28 x 20 x 6 cm
Shape: Circular
Fiber: ...
Read More| Country of origin | India |
|---|---|
| Net Quantity | 1 piece |
| Product Dimensions | 28L x 20W x 6H cm |
| Manufacturer or packer name | M/S GHAZI TRADING CO |
Colour: Yellow tambourine
Material: Alloy Steel
Items included: Tuning key
Product Dimensions: 28 x 20 x 6 cm
Shape: Circular
Fiber: High fiber fitting
forms of music: Turkish folk music, Greek folk music, Italian folk music
| Country of origin | India |
|---|---|
| Common name | Dafli |
| Net Quantity | 1 piece |
| Package Dimension | 30L x 22W x 8H cm |
| Product Dimensions | 28L x 20W x 6H cm |
| Manufacturer or packer name | M/S GHAZI TRADING CO |
| Manufacturer or packer address | 123 |
| Manufacturing Date | 01/2024 |
| contact details consumer care | M/S GHAZI TRADING CO, [email protected] |