SBS Multicolor Zari Dots Metal Bangles set of 24 bangles for Girl Child
SBS Multicolor Zari Dots Metal Bangles set of 24 bangles for Girl Child
| Country of origin | India |
|---|---|
| Size | 2-4yr(48mm), 4-5yr(50mm), 5-7yr(54mm) |
| Brand | Shakya Creations By SBS |
| Net Quantity | 24bangles |
| Manufacturer or packer name | Shakya Creations by SBS |
SBS Multicolor Zari Dots Metal Bangles set of 24 bangles for Girl Child
| Country of origin | India |
|---|---|
| Size | 2-4yr(48mm), 4-5yr(50mm), 5-7yr(54mm) |
| Brand | Shakya Creations By SBS |
| Common name | Metal bangles |
| Net Quantity | 24bangles |
| Weight | 300 g |
| Package Dimension | 11L x 11W x 6H cm |
| Manufacturer or packer name | Shakya Creations by SBS |
| Manufacturer or packer address | SBS Delhi |
| Manufacturing Date | 08/2023 |
| contact details consumer care | Shakya Creations by SBS, shakyacreations4 [email protected] |