About this item
- More Flexibility in Use: New way to use the reading light is by clipping it on your collar or in pl...
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Savvy Bucket |
| Colour | bleach white |
| Net Quantity | 1 count |
| Product Dimensions | 9L x 5W x 2H cm |
| Manufacturer or packer name | Savvy Bucket |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Savvy Bucket |
| Material | plastic |
| Colour | bleach white |
| Common name | Savvy Bucket |
| Net Quantity | 1 count |
| Weight | 200 g |
| Package Dimension | 9L x 5W x 2H cm |
| Product Dimensions | 9L x 5W x 2H cm |
| Manufacturer or packer name | Savvy Bucket |
| Manufacturer or packer address | Savvy Bucket |
| Manufacturing Date | 1 jan 2024 |
| contact details consumer care | Savvy bucket, [email protected] |