About this item
- Description -
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | silver |
| Brand | R. K. ARTS and HANDICRAFTS |
| Net Quantity | 1 unit |
| Product Dimensions | 21L x 19W x 17H cm |
| Manufacturer or packer name | R. K. ARTS and HANDICRAFTS |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | silver |
| Material | aluminium |
| Brand | R. K. ARTS and HANDICRAFTS |
| Common name | Silver Deer Statue Family Piano Finish |
| Net Quantity | 1 unit |
| Package Dimension | 21L x 19W x 17H cm |
| Product Dimensions | 21L x 19W x 17H cm |
| Manufacturer or packer name | R. K. ARTS and HANDICRAFTS |
| Manufacturer or packer address | C-38,jodhpur |
| Manufacturing Date | 18-9-2024 |
| contact details consumer care | R k Arts And Handicrafts, [email protected] |