Enjoy a refreshing bath every day with this soft Bath Brush with Loofah and Long Handle. Designed for gentle exfoliation and deep cleansing, this brush helps remov...
Read MoreEnjoy a refreshing bath every day with this soft Bath Brush with Loofah and Long Handle. Designed for gentle exfoliation and deep cleansing, this brush helps remov...
Read More| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | QINPIN |
| Colour | multi colour |
| Net Quantity | 1 piece |
| Product Dimensions | 30L x 6W x 6H cm |
| Manufacturer or packer name | Saudagar Xpress |
Enjoy a refreshing bath every day with this soft Bath Brush with Loofah and Long Handle. Designed for gentle exfoliation and deep cleansing, this brush helps remove dirt and dead skin while creating rich foam. The long handle allows easy cleaning of hard-to-reach areas like the back. Suitable for men, women, and kids, it is lightweight, durable, and perfect for daily use.
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | QINPIN |
| Colour | multi colour |
| Common name | Bath Brush with Loofah |
| Net Quantity | 1 piece |
| Weight | 200 g |
| Package Dimension | 30L x 20W x 4H cm |
| Product Dimensions | 30L x 6W x 6H cm |
| Manufacturer or packer name | Saudagar Xpress |
| Manufacturer or packer address | A 701 Navrattan Apartments, Plot No.7 A, Dwarka Sector 23 |
| Manufacturing Date | 07/2025 |
| contact details consumer care | Saudagar Xpress, [email protected] |