- Fast Wireless Charging Powerbank (15W): Enjoy smooth and reliable wireless charging with up to 15W output—perfect for powering your smartphone without cables.
- 10,000mAh Slim Magnetic Wireless Powerbank: High-capacity 10000m...
| Country of origin | India |
|---|---|
| Model | PowerShutter Air 10K |
| Brand | Portronics |
| Net Quantity | 1 unit |
| Manufacturer or packer name | Portronics Digital Pvt. Ltd |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Height | 13 |
| Breadth | 10 |
| Length | 3 |
| Weight | 180 |
| Model | PowerShutter Air 10K |
| Brand | Portronics |
| Common name | Power Bank |
| Net Quantity | 1 unit |
| Package Dimension | 13L x 10W x 3H cm |
| Manufacturer or packer name | Portronics Digital Pvt. Ltd |
| Manufacturer or packer address | Portronics Digital Pvt. Ltd |
| Manufacturing Date | 09/25 |
| contact details consumer care | Toughees Telecom, [email protected] |