Product Description:
Product Name: Pink Stone Earrins
Material: German Silver
Color: &n...
Read More| Country of origin | India |
|---|---|
| Net Quantity | 1 Set |
| Product Dimensions | 7L x 4W x 3H cm |
| Manufacturer or packer name | Pankaj Jewellers |
Product Description:
Product Name: Pink Stone Earrins
Material: German Silver
Color: Silver
Quantity: 1 Set
| Country of origin | India |
|---|---|
| Common name | Earrings |
| Net Quantity | 1 Set |
| Weight | 25 g |
| Package Dimension | 14L x 5W x 6H cm |
| Product Dimensions | 7L x 4W x 3H cm |
| Manufacturer or packer name | Pankaj Jewellers |
| Manufacturer or packer address | A15, Indrapuri, Shivaji Chowk, Dhampuri, Jaipur |
| Manufacturing Date | 02/2024 |
| contact details consumer care | Pankaj Jewellers, [email protected] |