Introducing the Pilgrim – NY BABE BODY MIST BRUME PERFUME, a delightful embodiment of urban sophistication and refreshing allure. This fabulous body mist is designed for the modern individual who craves a touch of vibrancy in their dail...
Read More| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Pilgrim |
| Gender | female |
| Net Quantity | 150 millilitre |
| Product Dimensions | 19L x 11W x 10H cm |
| Manufacturer or packer name | AROMA DE FRANCE |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Pilgrim |
| Skin Type | normal |
| Formulation | liquid |
| Preference | cruelty_free |
| Conscious | vegan |
| Ingredient | rose |
| Concern | odour |
| Gender | female |
| Common name | Pilgrim– NY Babe Body Mist Brume Parfumee (150 ML) |
| Net Quantity | 150 millilitre |
| Weight | 150 g |
| Package Dimension | 19L x 11W x 10H cm |
| Product Dimensions | 19L x 11W x 10H cm |
| Manufacturer or packer name | AROMA DE FRANCE |
| Manufacturer or packer address | Block No 1441 (or 324), Village Dabhāsa / Ranu, Taluka Padra, Vadodara, Gujarat 391440 |
| Manufacturing Date | 04/2025 |
| contact details consumer care | Your Essentials, [email protected] |