Brand name: oppo
Color: as shown in the image
Medical elastic posture aid/clavicle brace
Quantity: medium
Package includes: 1 medical elastic posture aid/clavicle brace
Brand name: oppo
Color: as shown in the image
Medical elastic posture aid/clavicle brace
Quantity: medium
Package includes: 1 medical elastic posture aid/clavicle brace
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | ANVEE OVERSEAS |
| Net Quantity | 1 count |
| Product Dimensions | 24.13L x 16.51W x 5.842H cm |
| Manufacturer or packer name | Oppo |
Brand name: oppo
Color: as shown in the image
Medical elastic posture aid/clavicle brace
Quantity: medium
Package includes: 1 medical elastic posture aid/clavicle brace
| Country of origin | India |
|---|---|
| Prescription Required | No |
| Brand | ANVEE OVERSEAS |
| Common name | Oppo Medical Elastic Posture Aid/Clavicle Brace - Medium |
| Net Quantity | 1 count |
| Weight | 90.72 g |
| Package Dimension | 10L x 25W x 5H cm |
| Product Dimensions | 24.13L x 16.51W x 5.842H cm |
| Manufacturer or packer name | Oppo |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 2026 |
| UPC | 885807006246 |
| EAN | 4719863692609 |
| contact details consumer care | ANVEE OVERSEAS, [email protected] |