Material: Ceramic
Quantity: 1
Colour: Multicolour
Suitable For: Indoor & Outdoor<...
Read More| Country of origin | India |
|---|---|
| Net Quantity | 1 unit |
| Product Dimensions | 24L x 15W x 24H cm |
| Manufacturer or packer name | Bilal Ceramic |
Material: Ceramic
Quantity: 1
Colour: Multicolour
Suitable For: Indoor & Outdoor
Dimension: 24cm x15cm x 24cm
| Country of origin | India |
|---|---|
| Common name | Turtle Pot |
| Net Quantity | 1 unit |
| Package Dimension | 29L x 20W x 29H cm |
| Product Dimensions | 24L x 15W x 24H cm |
| Manufacturer or packer name | Bilal Ceramic |
| Manufacturer or packer address | Khurja |
| Manufacturing Date | 24/11/2023 |
| contact details consumer care | Biilal ceramic, [email protected] |