Type: Pot
Material: Ceramic
Quantity: 1
Colour: Brown
Suitable For:<...
Read More| Country of origin | India |
|---|---|
| Net Quantity | 1 unit |
| Product Dimensions | 15L x 15W x 15H cm |
| Manufacturer or packer name | Bilal Ceramic |
Type: Pot
Material: Ceramic
Quantity: 1
Colour: Brown
Suitable For: Indoor, Outdoor
Dimension: 15cm x 15cm x 15cm
| Country of origin | India |
|---|---|
| Common name | Pot |
| Net Quantity | 1 unit |
| Package Dimension | 20L x 20W x 20H cm |
| Product Dimensions | 15L x 15W x 15H cm |
| Manufacturer or packer name | Bilal Ceramic |
| Manufacturer or packer address | Khurja |
| Manufacturing Date | 2023 |
| contact details consumer care | Biilal ceramic, [email protected] |