Liquid laundry detergent with brilliant cleaning performance that leaves behind a refreshing Froton Washematic Breeze scent. Smells great becau...
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Froton |
| Net Quantity | 4x1000ml |
| Manufacturer or packer name | Biostategi opc pvt ltd |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Froton |
| Common name | liquid detergent |
| Net Quantity | 4x1000ml |
| Expiry Date | Oct-27 |
| Weight | 4000 g |
| Manufacturer or packer name | Biostategi opc pvt ltd |
| Manufacturer or packer address | Biostategi pvt ltd Plot No 3/1597 kanpur 208050 |
| Manufacturing Date | Jan-22 |
| contact details consumer care | Biostategi Opc pvt ltd, [email protected] |