Material: Ceramic
Quantity: 1
Colour: White
Suitable For:
Read More| Country of origin | India |
|---|---|
| Net Quantity | 1 unit |
| Product Dimensions | 12L x 12W x 12H cm |
| Manufacturer or packer name | Mohd Shahzeb |
Material: Ceramic
Quantity: 1
Colour: White
Suitable For: Table, Floor
Dimension: 10m x 5m x 5cm
| Country of origin | India |
|---|---|
| Common name | Follwer Pot |
| Net Quantity | 1 unit |
| Package Dimension | 15L x 10W x 10H cm |
| Product Dimensions | 12L x 12W x 12H cm |
| Manufacturer or packer name | Mohd Shahzeb |
| Manufacturer or packer address | Khurja |
| Manufacturing Date | 2023 |
| contact details consumer care | Biilal ceramic, [email protected] |