Berachicrom (1 gm)
Candituft (1 gm)
Coreopsis (1 gm)
Marigold (1 gm)
This kit comprises of 4 types of flowers in it which is 1 gm weight respectively in seperate cover sachets.
Read MoreBerachicrom (1 gm)
Candituft (1 gm)
Coreopsis (1 gm)
Marigold (1 gm)
This kit comprises of 4 types of flowers in it which is 1 gm weight respectively in seperate cover sachets.
Read More| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | National Seeds corporation |
| Net Quantity | 5 gram |
| Product Dimensions | 10L x 10W x 10H cm |
| Manufacturer or packer name | NSC Bengaluru |
Berachicrom (1 gm)
Candituft (1 gm)
Coreopsis (1 gm)
Marigold (1 gm)
This kit comprises of 4 types of flowers in it which is 1 gm weight respectively in seperate cover sachets.
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | National Seeds corporation |
| Common name | FLOWER KIT |
| Net Quantity | 5 gram |
| Weight | 10 g |
| Package Dimension | 10L x 10W x 10H cm |
| Product Dimensions | 10L x 10W x 10H cm |
| Manufacturer or packer name | NSC Bengaluru |
| Manufacturer or packer address | 2HRQ+GPV, UAS Campus, Hebbal, Bengaluru, Karnataka 560024 |
| Manufacturing Date | Dec-25 |
| contact details consumer care | NSC Bengaluru , [email protected] |