- Discover the charm and elegance of this beautifully crafted floral embroidered backpack. Designed for those who appreciate intricate details and vibrant aesthetics, this backpack is a true statement piece. The main body of the bag feature...
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | multi colour |
| Brand | Bilal Arts |
| Gender | female |
| Net Quantity | 1 unit |
| Product Dimensions | 36L x 34W x 36H cm |
| Manufacturer or packer name | Bilal Crafts |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | multi colour |
| Brand | Bilal Arts |
| Gender | female |
| Common name | Bagpack |
| Net Quantity | 1 unit |
| Package Dimension | 36L x 34W x 36H cm |
| Product Dimensions | 36L x 34W x 36H cm |
| Manufacturer or packer name | Bilal Crafts |
| Manufacturer or packer address | 417, Hansba Road, Hassana Abad Mohalla, Rainawari Srinagar |
| Manufacturing Date | 02/2026 |
| contact details consumer care | Bilal Crafts, [email protected] |