Specifications
- Brand: Digitek
| Country of origin | India |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Model | GoCAM DAC 002 |
| Brand | Digitek |
| Net Quantity | 1 piece |
| Manufacturer or packer name | Shopy Vision |
Specifications
| Country of origin | India |
|---|---|
| Special Feature | 5K Ultra HD Recording |
| Primary Camera | 48 Mp |
| Battery Capacity | 1350mAh Rechargeable Batteries |
| Warranty | 1 Year |
| Includes | Camera | Waterproof Case | 2 Batteries | Helmet Mount | Handlebar Mount | USB Cable | Manual | Mounting Accessories |
| Compatible Devices | desktop |
| Storage Type | SSD |
| Connectivity | wi-fi |
| Height | 15 |
| Breadth | 15 |
| Length | 10 |
| Weight | 450g |
| Model | GoCAM DAC 002 |
| Brand | Digitek |
| Common name | Digitek GoCAM DAC 002 |
| Net Quantity | 1 piece |
| Package Dimension | 15L x 10W x 15H cm |
| Manufacturer or packer name | Shopy Vision |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 2026 |
| contact details consumer care | Shopy Vision, [email protected] |