- Crystal Clear Audio Experience: The Realme Buds T200x Deliver a Powerful and Immersive Sound Profile With Deep Bass, Crisp Mids, and Clear Highs, Perfect for Mu...
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | black, blue, white |
| Warranty | 1 Year |
| Model | T200x |
| Brand | Realme |
| Net Quantity | 1 piece |
| Manufacturer or packer name | Shopy Vision |
⚡Specifications
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | black, blue, white |
| Special Feature | 12.4 mm Dynamic Bass Drivers |
| Battery Capacity | Each earbud has a battery of ≈ 40 mAh |
| Warranty | 1 Year |
| Includes | 1 pair of realme Buds T200x earbuds (left + right) , 1 charging case , USB Type-C charging cable |
| Connectivity | bluetooth |
| Model | T200x |
| Brand | Realme |
| Common name | Realme Buds T200x |
| Net Quantity | 1 piece |
| Package Dimension | 15L x 10W x 15H cm |
| Manufacturer or packer name | Shopy Vision |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 2025 |
| contact details consumer care | Shopy Vision, [email protected] |