Decorative Analog Wall Clock for Living Room
We make no compromise in terms of the quality of our products. We have been selling our collection since 1998 worldwide using offline techniques. but later we fo...
Read MoreWe make no compromise in terms of the quality of our products. We have been selling our collection since 1998 worldwide using offline techniques. but later we fo...
Read More| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | BAANMATA INTERNATIONAL |
| Net Quantity | 10 unit |
| Product Dimensions | 25L x 13W x 43H cm |
| Manufacturer or packer name | BAANMATA INTERNATIONAL |
We make no compromise in terms of the quality of our products. We have been selling our collection since 1998 worldwide using offline techniques. but later we found people are liking our hand-carving. And It was also our dream to show our collection to people worldwide. So We thought of turning our business to e-platforms and showcase our finest Art.
Size:- Length: 10 , Width: 5, Height: 17 inches
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | BAANMATA INTERNATIONAL |
| Common name | Furniture |
| Net Quantity | 10 unit |
| Model number | VM533 |
| Weight | 3000 g |
| Package Dimension | 30L x 18W x 48H cm |
| Product Dimensions | 25L x 13W x 43H cm |
| Manufacturer or packer name | BAANMATA INTERNATIONAL |
| Manufacturer or packer address | 147 NEW KHATU SHAYAM MANDIR PAL VILLAGE JODHPUR 342533 |
| Manufacturing Date | Oct-23 |
| contact details consumer care | BAANMATA INTERNATIONAL, [email protected] |