Package Contains: 1 Single Dohar (137 CM X 229 CM)
Material: 100% Cotton
Color: Blue
Package Contains: 1 Single Dohar (137 CM X 229 CM)
Material: 100% Cotton
Color: Blue
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | blue |
| Brand | DDECOR Live beautiful |
| Size | SINGLE - 54X90 inch |
| Net Quantity | 1 piece |
| Product Dimensions | 229L x 137W x 2.54H cm |
| Manufacturer or packer name | D Décor Home Fabrics Pvt. Ltd. |
Package Contains: 1 Single Dohar (137 CM X 229 CM)
Material: 100% Cotton
Color: Blue
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | blue |
| Brand | DDECOR Live beautiful |
| Material | cotton |
| Size | SINGLE - 54X90 inch |
| style | Modern |
| Common name | DDECOR - Primary Collection 100% Cotton Abstract Pattern VOLTC Single Dohar|137 CM X 229 CM| - Blue |
| Net Quantity | 1 piece |
| Weight | 1300 g |
| Package Dimension | 40L x 34W x 11H cm |
| Product Dimensions | 229L x 137W x 2.54H cm |
| Manufacturer or packer name | D Décor Home Fabrics Pvt. Ltd. |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | Sep-23 |
| EAN | 8907691148856 |
| contact details consumer care | D Decor Home Fabrics Private Limited, [email protected] |