ARTVARKO Goddess Vaishno Devi | Maa Durga Murti for Puja Statue Brass Sculpture Art Indian Decor Puja Idol 9.5 Inches
ARTVARKO Goddess Vaishno Devi | Maa Durga Murti for Puja Statue Brass Sculpture Art Indian Decor Puja Idol 9.5 Inches
| Country of origin | India |
|---|---|
| size | Standard |
| Brand | ARTVARKO |
| Net Quantity | 1 unit |
| Product Dimensions | 21.59L x 6.985W x 24.13H cm |
| Manufacturer or packer name | Artvarko |
| Country of origin | India |
|---|---|
| color | Gold |
| size | Standard |
| style | Traditional |
| Brand | ARTVARKO |
| Common name | Statues |
| Net Quantity | 1 unit |
| Weight | 3200 g |
| Package Dimension | 21L x 27W x 31H cm |
| Product Dimensions | 21.59L x 6.985W x 24.13H cm |
| Manufacturer or packer name | Artvarko |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 18-Oct |
| EAN | 8900000000000.00 |
| contact details consumer care | ARTVARKO, [email protected] |