ARTVARKO Brass Idol Murti Small Krishna Statue Sitting on Conch Shankh Playing Flute Multicolor Gemstone Handwork for Home Decor Pooja Height 8 Inch
ARTVARKO Brass Idol Murti Small Krishna Statue Sitting on Conch Shankh Playing Flute Multicolor Gemstone Handwork for Home Decor Pooja Height 8 Inch
| Country of origin | India |
|---|---|
| size | King |
| Brand | ARTVARKO |
| Net Quantity | 1 unit |
| Product Dimensions | 15.24L x 8.255W x 20.32H cm |
| Manufacturer or packer name | Artvarko |
| Country of origin | India |
|---|---|
| color | Multicolour |
| size | King |
| style | Traditional |
| Brand | ARTVARKO |
| Common name | Statues |
| Net Quantity | 1 unit |
| Weight | 1800 g |
| Package Dimension | 20.32L x 15.24W x 10.16H cm |
| Product Dimensions | 15.24L x 8.255W x 20.32H cm |
| Manufacturer or packer name | Artvarko |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | Jul-18 |
| EAN | 8903550000000.00 |
| contact details consumer care | ARTVARKO, [email protected] |