ARTVARKO Brass Metal Dancing God Shiva Bhagwan Idol Natraja Murti Statue with Multicolor Gemstone Work Home D?cor Mandir Pooja Puja Height 8.5 Inches
ARTVARKO Brass Metal Dancing God Shiva Bhagwan Idol Natraja Murti Statue with Multicolor Gemstone Work Home D?cor Mandir Pooja Puja Height 8.5 Inches
| Country of origin | India |
|---|---|
| size | Standard |
| Brand | ARTVARKO |
| Net Quantity | 1 unit |
| Product Dimensions | 19.05L x 6.35W x 21.59H cm |
| Manufacturer or packer name | Artvarko |
| Country of origin | India |
|---|---|
| color | Multicolour |
| size | Standard |
| style | Modern |
| Brand | ARTVARKO |
| Common name | Statues |
| Net Quantity | 1 unit |
| Model number | MODABCLRNAT8.5IN |
| Weight | 1200 g |
| Package Dimension | 22.86L x 20.32W x 7.62H cm |
| Product Dimensions | 19.05L x 6.35W x 21.59H cm |
| Manufacturer or packer name | Artvarko |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 19-Mar |
| EAN | 8900000000000.00 |
| contact details consumer care | ARTVARKO, [email protected] |