ARTVARKO Brass Buddha Idol Murti Sleeping Resting Multicolor Gemstone Handwork Religious Showpiece for Home Wall Decor 12 Inches
ARTVARKO Brass Buddha Idol Murti Sleeping Resting Multicolor Gemstone Handwork Religious Showpiece for Home Wall Decor 12 Inches
| Country of origin | India |
|---|---|
| size | Full |
| Brand | ARTVARKO |
| Net Quantity | 1 unit |
| Product Dimensions | 30L x 8W x 11H cm |
| Manufacturer or packer name | Artvarko |
| Country of origin | India |
|---|---|
| color | Multicolour |
| size | Full |
| style | Traditional |
| Brand | ARTVARKO |
| Common name | Statues |
| Net Quantity | 1 unit |
| Model number | CLRRESTBUDD2500 |
| Weight | 2400 g |
| Package Dimension | 30.5L x 7.6000000000000005W x 10.8H cm |
| Product Dimensions | 30L x 8W x 11H cm |
| Manufacturer or packer name | Artvarko |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 19-Jun |
| EAN | 8900000000000.00 |
| contact details consumer care | ARTVARKO, [email protected] |