Theme: Animal/Bird
Material: Ceramic
Quantity: 1
Colour: Multicolour
Read More| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Medul handicrafts |
| Net Quantity | 1 unit |
| Product Dimensions | 18L x 6W x 5H cm |
| Manufacturer or packer name | Medul handicrafts |
Theme: Animal/Bird
Material: Ceramic
Quantity: 1
Colour: Multicolour
Suitable For: Table
Dimension: 18L x 6W x 5H Centimeters
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Medul handicrafts |
| Common name | animal pot |
| Net Quantity | 1 unit |
| Package Dimension | 21L x 9W x 8H cm |
| Product Dimensions | 18L x 6W x 5H cm |
| Manufacturer or packer name | Medul handicrafts |
| Manufacturer or packer address | khurja |
| Manufacturing Date | 2023 |
| contact details consumer care | Mehul Handicraft , [email protected] |