- Elastic sides and cutting-edge 360-degree stretch technology for flexibility with the baby's movements.
- Easy to put on and take off with a clever design.
- Newborn diapers feature tear-away sides for quick changes...
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Alizee |
| Net Quantity | 50 unit |
| Product Dimensions | 24L x 26W x 4H cm |
| Manufacturer or packer name | Sai Marketing |
| Country of origin | India |
|---|---|
| color | White |
| Brand | Alizee |
| Common name | Infant diapers, baby diapers, baby diaper pants, kids diapers, baby diaper pant, diaper monthly pack |
| Net Quantity | 50 unit |
| Included items | Alizee Bonecam Extra Absorb Pants Style Baby Diapers - 50 Count |
| Package Dimension | 24L x 26W x 4H cm |
| Product Dimensions | 24L x 26W x 4H cm |
| Manufacturer or packer name | Sai Marketing |
| Manufacturer or packer address | Sai Enterprises, Andheri East, Mumbai |
| Manufacturing Date | Apr-24 |
| contact details consumer care | Hamza Enterprises, [email protected] |