- Bulb Base: B22
- Wattage: 9 watts
- Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
- This is a color LED BLUE light bulb. It fits multi-purpose in life. It is very easy to use
- The light has 1 colour to choose
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | GR LIGHTING |
| Net Quantity | 4 unit |
| Product Dimensions | 10L x 10W x 8H cm |
| Manufacturer or packer name | GR LIGHTING |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | GR LIGHTING |
| Common name | WALL LAMP |
| Net Quantity | 4 unit |
| Weight | 100 g |
| Package Dimension | 10L x 10W x 8H cm |
| Product Dimensions | 10L x 10W x 8H cm |
| Manufacturer or packer name | GR LIGHTING |
| Manufacturer or packer address | MOHAN NAGAR GHAZIABAD |
| Manufacturing Date | 062024 |
| contact details consumer care | GR Lighting, [email protected] |
| Warranty | 1 YEAR |