- [WALL HANGING PLANTERS FOR HOME DECOR PACKAGE contains]: 3 Colorful Plant Pots + 1 Plant Stand for Living Room , a perfect indoor decor, e...
| Country of origin | India |
|---|---|
| size | Big |
| Brand | PLANTORI |
| Net Quantity | 1 unit |
| Product Dimensions | 10L x 38W x 35H cm |
| Manufacturer or packer name | PLANTORI |
| Country of origin | India |
|---|---|
| color | Golden |
| size | Big |
| style | Wall Hanging Pots for Indoor Living Room |
| Brand | PLANTORI |
| Common name | Wall Hanging Planter |
| Net Quantity | 1 unit |
| Model number | Metal Pots WALL HANGING DECOR - Set of 3 |
| Weight | 900 g |
| Package Dimension | 7L x 32W x 38H cm |
| Product Dimensions | 10L x 38W x 35H cm |
| Manufacturer or packer name | PLANTORI |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 10/2023 |
| contact details consumer care | PLANTORI, [email protected] |