Wooden Rustic Radha Krishna Frame
- Material:- Radha Krishna frames are available in a variety of materials, such as wood, metal, ...
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | BAANMATA INTERNATIONAL |
| Net Quantity | 10 unit |
| Product Dimensions | 74L x 5W x 69H cm |
| Manufacturer or packer name | BAANMATA INTERNATIONAL |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | BAANMATA INTERNATIONAL |
| Common name | FURNITURE |
| Net Quantity | 10 unit |
| Model number | VM501 |
| Weight | 10000 g |
| Package Dimension | 80L x 10W x 74H cm |
| Product Dimensions | 74L x 5W x 69H cm |
| Manufacturer or packer name | BAANMATA INTERNATIONAL |
| Manufacturer or packer address | 147 NEW KHATU SHAYAM MANDIR PAL VILLAGE JODHPUR 342501 |
| Manufacturing Date | Nov-23 |
| contact details consumer care | BAANMATA INTERNATIONAL, [email protected] |