Fine-Art Painted Horse Decor Statue
Wipe Clean With Soft Cloths, Avoid Chemical Cleaners
Read More| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | BAANMATA INTERNATIONAL |
| Net Quantity | 10 unit |
| Product Dimensions | 38L x 11W x 46H cm |
| Manufacturer or packer name | BAANMATA INTERNATIONAL |
Wipe Clean With Soft Cloths, Avoid Chemical Cleaners.
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | BAANMATA INTERNATIONAL |
| Common name | FURNITURE |
| Net Quantity | 10 unit |
| Model number | VM568 |
| Weight | 1500 g |
| Package Dimension | 42L x 16W x 41H cm |
| Product Dimensions | 38L x 11W x 46H cm |
| Manufacturer or packer name | BAANMATA INTERNATIONAL |
| Manufacturer or packer address | 147 NEW KHATU SHAYAM MANDIR PAL VILLAGE JODHPUR 342568 |
| Manufacturing Date | Feb-23 |
| contact details consumer care | BAANMATA INTERNATIONAL, [email protected] |