- Its smooth and large shadow makes the lighting uniform and wide modern, featuring brushed silver and slender round design, perfect hotel, ...
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Sunshine |
| Net Quantity | 1 piece |
| Product Dimensions | 12L x 12W x 12H cm |
| Manufacturer or packer name | Sunshine Electricals and Electronics |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Special Feature | 18W LED Wall Lamp for Bright Outdoor Illumination Oval Shape Design for Modern and Stylish Exterior Dรฉcor Durable and Weatherproof Construction Suitable for Outdoor Use |
| Brand | Sunshine |
| Common name | LED light |
| Net Quantity | 1 piece |
| Weight | 500 g |
| Package Dimension | 12L x 14W x 12H cm |
| Product Dimensions | 12L x 12W x 12H cm |
| Manufacturer or packer name | Sunshine Electricals and Electronics |
| Manufacturer or packer address | 597 Rath road oldtown Bbsr -751002 |
| Manufacturing Date | 12/2023 |
| contact details consumer care | Sunshine Electricals And Electronics, [email protected] |