Experience the essence of Italian sophistication with Versace Pour Homme, a luxurious and masculine fragrance designed for the modern man. This iconic scent features a blend of woody and oriental notes, perfect for everyday wear.
Read MoreExperience the essence of Italian sophistication with Versace Pour Homme, a luxurious and masculine fragrance designed for the modern man. This iconic scent features a blend of woody and oriental notes, perfect for everyday wear.
Read More| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Versace |
| Net Quantity | 100 millilitre |
| Product Dimensions | 12L x 7W x 4H cm |
| Manufacturer or packer name | AVS TRADERS |
Experience the essence of Italian sophistication with Versace Pour Homme, a luxurious and masculine fragrance designed for the modern man. This iconic scent features a blend of woody and oriental notes, perfect for everyday wear.
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Versace |
| Common name | Perfume |
| Net Quantity | 100 millilitre |
| Expiry Date | 36 Months |
| Weight | 350 g |
| Package Dimension | 12L x 8W x 5H cm |
| Product Dimensions | 12L x 7W x 4H cm |
| Manufacturer or packer name | AVS TRADERS |
| Manufacturer or packer address | C 233/3 Hari Nagar New Delhi -110064 |
| Manufacturing Date | 02/2024 |
| contact details consumer care | AVS Traders, [email protected] |