Versace Dylan Blue Women Parfum Natural Spray 100ml Women Perfume
Long Lasting
Best Women Fragrance Perfume<...
Read More
Versace Dylan Blue Women Parfum Natural Spray 100ml Women Perfume
Long Lasting
Best Women Fragrance Perfume<...
Read More| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Versace |
| Net Quantity | 100 millilitre |
| Product Dimensions | 12L x 11W x 7H cm |
| Manufacturer or packer name | Venus Vocal |
Versace Dylan Blue Women Parfum Natural Spray 100ml Women Perfume
Long Lasting
Best Women Fragrance Perfume
Versace Dylan Blue Women Perfume
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Versace |
| Common name | Perfume |
| Net Quantity | 100 millilitre |
| Expiry Date | 48 Months |
| Weight | 350 g |
| Package Dimension | 13L x 10W x 8H cm |
| Product Dimensions | 12L x 11W x 7H cm |
| Manufacturer or packer name | Venus Vocal |
| Manufacturer or packer address | Mumbai Maharashtra 400009 |
| Manufacturing Date | 12-2024 |
| contact details consumer care | Venus Vocal Syndicate, [email protected] |