Jute sparkle clutch with a long metal chain. It is a wardrobe must have.
Jute sparkle clutch with a long metal chain. It is a wardrobe must have.
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | gold |
| Size | M |
| Gender | female |
| Brand | Vdesi |
| Net Quantity | 1 unit |
| Product Dimensions | 17.272L x 6.35W x 11.43H cm |
| Manufacturer or packer name | Xmiss |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | gold |
| Material | polyurethane |
| Size | M |
| Gender | female |
| Brand | Vdesi |
| Common name | Clutch |
| Net Quantity | 1 unit |
| Weight | 300 g |
| Product Dimensions | 17.272L x 6.35W x 11.43H cm |
| Manufacturer or packer name | Xmiss |
| Manufacturer or packer address | Xmiss A-111 Crystal Plaza New Link Road Andheri West Mumbai-400053 |
| Manufacturing Date | As per product batch |
| contact details consumer care | XMISS, [email protected] |