UPSC: CAPF ' Assistant Commandant (Paper-II) Recruitment Exam Guide [Paperback] [Apr 22, 2025] RPH Editorial Board
UPSC: CAPF ' Assistant Commandant (Paper-II) Recruitment Exam Guide [Paperback] [Apr 22, 2025] RPH Editorial Board
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | R. Gupta's Popular Master Guide |
| Net Quantity | 1 count |
| Product Dimensions | 20.3L x 25.4W x 4.7H cm |
| Manufacturer or packer name | Ramesh Publishing House |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | R. Gupta's Popular Master Guide |
| Common name | UPSC: CAPF � Assistant Commandant (Paper-II) Recruitment Exam Guide [Paperback] [Apr 22, 2025] RPH Editorial Board |
| Net Quantity | 1 count |
| Weight | 450 g |
| Package Dimension | 28L x 22W x 2H cm |
| Product Dimensions | 20.3L x 25.4W x 4.7H cm |
| Manufacturer or packer name | Ramesh Publishing House |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 5/2024 |
| ISBN | 9354779409 |
| EAN | 9789354779404 |
| contact details consumer care | RAMESH PUBLISHING HOUSE, [email protected] |