- Powerful Audio Output: This compact speaker delivers a 10 W output that produces rich, immersive sound with noticeable bass and clear highs - great for music, videos, and casual...
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | blue, black |
| Warranty | 6 months |
| Model | SP26 |
| Brand | UBON |
| Net Quantity | 1 piece |
| Manufacturer or packer name | Shopy Vision |
⚡Specifications
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | blue, black |
| Warranty | 6 months |
| Special Feature | 10 W Powerful Sound Output |
| Connectivity | bluetooth |
| Height | 10 |
| Breadth | 15 |
| Length | 15 |
| Weight | 450 g |
| Model | SP26 |
| Brand | UBON |
| Includes | UBON SP-26 Mini Wireless Speaker |
| Common name | UBONSP26 |
| Net Quantity | 1 piece |
| Package Dimension | 15L x 10W x 15H cm |
| Manufacturer or packer name | Shopy Vision |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 2026 |
| contact details consumer care | Shopy Vision, [email protected] |
| Warranty | 6 Months |