- 3 Compartments leakproof lunch box : the lunch box for office women with 3 isolation compartments - two small and one large tiffin box for kids , can allow to store differen...
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Rashmi |
| Colour | multi colour |
| Net Quantity | 1 piece |
| Product Dimensions | 13L x 14W x 14H cm |
| Manufacturer or packer name | Sunshine india |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Material | PVC |
| Brand | Rashmi |
| Colour | multi colour |
| Common name | Lunch box |
| Net Quantity | 1 piece |
| Weight | 500 g |
| Package Dimension | 11L x 11W x 11H cm |
| Product Dimensions | 13L x 14W x 14H cm |
| Manufacturer or packer name | Sunshine india |
| Manufacturer or packer address | Rashmi traders 597 rath road bbsr 751002 |
| Manufacturing Date | 01/2024 |
| contact details consumer care | Rashmi Traders, [email protected] |