| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Mayapuri |
| Net Quantity | 1 sets |
| Product Dimensions | 121.92L x 2.54W x 2.54H cm |
| Manufacturer or packer name | DAS Traders, Nabadwip Ghat Road, Shimultala, Nabadwip Ghat Road, Krishnanagar, Pin: 741101, Nadia |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Material | wood |
| Brand | Mayapuri |
| Common name | Tulsi Japa Mala with Sakshi Mala/Mala Counter with Hare Krishna Printed Gomukhi Bag/Jholi |
| Net Quantity | 1 sets |
| Package Dimension | 20L x 15W x 5H cm |
| Product Dimensions | 121.92L x 2.54W x 2.54H cm |
| Manufacturer or packer name | DAS Traders, Nabadwip Ghat Road, Shimultala, Nabadwip Ghat Road, Krishnanagar, Pin: 741101, Nadia |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 11/2023 |
| contact details consumer care | Mayapuri Store, [email protected] |